ونسی، فردای سرویس‌های مالی

با ونسی آشنا شوید

ونسی، جایی است که همه در آن فرصت دارند بدون جریمه دیرکرد، بدون نیاز به ضمانت فردی دیگر و به پشتوانه دارایی‌های خود به خواسته‌هایشان دست پیدا کنند.

ما خود را یکی از بازیگران صنعت مالی در حوزه قرض دهی می‌دانیم. ونسی به همراهی تیمی که تجربه سال‌ها حضور در حوزه فناوری‌های مالی و نیازهای مشتریان را دارد تشکیل شده است.  این تیم با تمرکز در حوزه دارایی دیجیتال از جمله رمز ارزها بنا شده است.

ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است. برای پوشش این هدف ونسی همکاری خود را با صرافی‌های حوزه بلاک چین و یک پرداخت‌یار آغاز نمود. شرکای کلیدی که سبب شده است ونسی با امنیت و سرعت بالا بتواند به ارزش پیشنهادی خود به مشتریانش دست پیدا کند.

ونسی به عنوان یک پلتفرم مبتنی بر قرض‌دهی و با هدف تسهیل فرایندهای سنتی ضمانت خلق شده است. برای دستیابی به این هدف ونسی همکاری خود را با صرافی‌های حوزه بلاک چین و یک پرداخت‌یار آغاز نمود. این همکاران کلیدی سبب شده‌اند ونسی با امنیت و سرعت بالا بتواند به ارزش پیشنهادی خود به مشتریانش دست پیدا کند. هدف ونسی تمرکز بر دارایی‌های غیر نقدی و ایجاد امکان استفاده از آن به عنوان تضمین می‌باشد. از این رو ما با یک تیم متخصص در حوزه مالی و همکاری با بازیگران بزرگ این عرصه تصمیم بر ارائه یک سرویس مطمئن و نوآورانه برای کاربران گرفته‌ایم.

ماموریت، چشم‌انداز و ارزش پیشنهادی ونسی

ماموریت ما متعهد به حل موفقیت آمیز مشکل ناکارآمدی ها در بازارهای قرض دهی با ایجاد راه حل های نوآورانه، راحت و پایدار هستیم. ونسی با استفاده از پتانسیل متکی بر فناوری بلاک‌چین، پیشگام یک سیستم مالی دیجیتال جدید است.

ارزش پیشنهادی ارزش پیشنهادی ونسی ریشه گرفته از جامعیت، کارایی، سهولت و امنیت است. تلاش ما در جهت ایجاد فرایندهای شفاف و ارائه سرویس‌های یکپارچه به کاربران است.

چشم‌انداز ما آینده‌ای را برای دنیای مالی می‌بینیم که در آن همه‌ی دارایی‌ها به صورت زنجیره‌ای توکن می‌شوند و مردم راه‌های کارآمدی برای مدیریت وجوه خود دارند. در نگاه ما به آینده سادگی و کارایی حرف اول را می‌زند.

کلیه حقوق مادی و معنوی ونسی، متعلق به شرکت ونداد نوآوران سپیدار به شماره ثبت 621425 و شناسه ملی 14012735251 می‌باشد.